OCT BORU PROFİL LTD. sektörde tecrübesini konuşturuyor…

Yaklaşık 15 yıldan bu yana boru ve profil sektöründeki iş deneyimiyle faaliyet yürüten Ozan Civelek, OCT BORU PROFİL ile tecrübesini konuşturuyor.

Adana Kiza İş Merkezi’ndeki işletmesinde, sektörde ticari faaliyetlerine devam eden Çiğdem Civelek ve Ozan Civelek, 2020 yılının ilk çeyreğinden bu yana kendi işletmelerini kurarak çalışmalarını sürdürüyorlar. OCT BORU PROFİL İnş. Proje Taah. Tic. Ltd. Şirketi’ni kurarak sektördeki tecrübelerini başarıya dönüştüren Ozan Civelek ve Çiğdem Civelek, yıllarca inşaat ve metal sektöründeki çeşitli firmalara profesyonel destek sunmanın yanı sıra, sektörlerinde başarılı projeleriyle dikkat çekmeyi başarıyorlar. İş hayatında kalite ve başarı olgularıyla yükselen çift, ülke ekonomisine katkı sunarken yurt içi ve yurt dışı projelerde de yine tecrübelerini konuşturuyor.

GENİŞ BİR YELPAZDE FAALİYET GÖSTERİYOR

Türkiye geneli sektörde geniş bir yelpazede faaliyet gösterdiklerini belirten OCT BORU PROFİL İNŞ. LTD. Genel Koordinatörü Ozan Civelek, KOBİGÜNDEM Dergisi’ne yaptığı açıklamada, “Sektörde yaklaşık 15 yıllık bir deneyime sahibim. Dolayısıyla bu tecrübelerimizle müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunmaya çalışıyoruz. Faaliyet alanlarımız içerisinde paslanmaz imalat, çelik köprüler, çelik yapılar, konveyörler, silindirik ve küresel tanklar, siklonlar – toz tutma sistemleri, arıtma sistemi ekipmanları (içme – atıksu), cebri borular, branşmanlar, transizasyon, büyük çaplı flanşlar, rediksiyonlar, ızgaralar, radyal kapaklar, batardo kapakları, kelebek vana, karesel sürgülü vana, konik vana, ızgara temizleme makinesi, kapak kaldırma mekanizması, işletme kapakları, genleşme contaları, salyangoz, havalandırma, draft tube, menhol, tepsi kapak ve kapak kaldırma sistemleri olmak üzere geniş bir yelpazede müşterilerimize hizmet vermekteyiz” dedi.

DSİ, BELEDİYELER VE HES PROJELERİ AĞIRLIKTA

Türkiye geneli faaliyet alanları içerisinde DSİ, belediyeler ve HES projeleri ağırlıkta olmak üzere, yurt içi ve yurt dışı piyasalara hizmet verdiklerini söyleyen Ozan Civelek, açıklamalarının devamında, “Faaliyet alanlarımız içersinde İller Bankası, Devlet Su İşleri, HES projeleri, belediyeler, il özel idareleri, üst yapı projeleri yer alıyor. Projelerimizin hepsinde imalat, montaj ve projelendirme aşamalarının tamamını kendi bünyemizde çözerek müşterilerimize hizmet veriyoruz. Bu çerçevede firmamız gerek yurt içinde gerekse yurt dışında önemli projelerde yerini alarak faaliyetlerini sürdürüyor. Romanya, Azerbaycan, Gürcistan ve Fas gibi ülkelerde biten ve hali hazırda devam eden projelerimiz bulunmaktadır. Bu doğrultuda ‘Bütün büyük işler, küçük başlangıçlarla olur’ esasıyla işlerimizi en doğru ve kaliteli biçimde sürdürmeye gayret gösteriyoruz” ifadelerini kullandı.

PROJE TAAHHÜT HİZMETLERİNİ KENDİ BÜNYESİNDE VERİYOR

Anahtar teslim projeleri kendi bünyelerinde hazırladıklarının bilgisini veren OCT BORU PROFİL İNŞ. LTD. Genel Müdürü Çiğdem Civelek ise, “Yaklaşık 15 yıldan bu yana inşaat sektöründeki tecrübelerimi kendi şahıs işletmesi olarak devam ettirdim. Geldiğimiz süreç içerisinde 2020 yılının 6. ayından bu yana limited şirketi kurarak sektördeki faaliyetlerimizi bir üst aşamaya taşıdık. Bu açıdan geldiğimiz aşamada önemli bir yol aldığımızı düşünüyoruz. Firmamız, Türkiye geneli ve yurt dışı projeleri de dahil olmak üzere, büyük bir başarı grafiğini yakaladı” diye konuştu.

İnşaat sektörüne yönelik proje taahhüt hizmetlerini de yine kendi bünyelerinde verdiklerini söyleyen Çiğdem Civelek, sözlerini şöyle tamamladı: “Proje bazlı çalışmalarımızın tamamında anahtar teslim şeklinde çalışıyoruz. Projenin tüm aşamalarını kendi bünyemizde tamamlıyoruz. Bu açıdan teknik donanımlara sahip ekiplerimiz ile faaliyet gösteriyoruz. Bu çerçevede kişisel gelişim kursları, özel eğitim kurumları ve diğer kurumlar olmak üzere, Milli Eğitim Bakanlığı’nın istemiş olduğu kriterlere ve yönetmeliğe uygun rölöve planları, karot alımları ve depreme dayanıklılık raporları gibi aşamaların tamamını kendi bünyemizde çözüyoruz. Bu bağlamda pek çok kurum ve kuruluşlara önemli hizmetler sunmuş olduk. Dolayısıyla 2020 yılı içerisinde şirketimize kazandırmış olduğumuz kurumsal yapı ve teknik donanımlara sahip ekibimizle, müşterilerimize en kaliteli hizmeti vererek anahtar teslim projelerle çalışmalarımızı özenle sürdüreceğiz.”