Hayati ÇETİNKAYA, Yönetiminde Kobigündem Reklamcılık ve Yayıncılık Hizmetleri, 03.05.2010 tarihinde  resmi işlemlerini tamamlayarak faaliyetlerine başlamıştır. Kobigündem Reklamcılık ve Yayıncılık Hizmetleri, bünyesinde Aylık İş Dünyası dergisi “Kobigündem” resmi işlemlerinin yanı sıra, T.C Adana Basın Savcılığından almış olduğu alındı belgesi ile yaygın olarak, yayın hayatına girmiş bulunmaktadır.
Kobigündem Reklamcılık ve Yayıncılık Hizmetleri bünyesinde yayımlanan “Kobigündem” Aylık İş Dünyası Dergisi  Adana, Mersin, Osmaniye, İskenderun başta olmak üzere, bölgemiz iş dünyası ve tüm KOBİ’lerin yayını olarak görev ve sorumluklarını layıkıyla yerine getirmektedir. “KOBİGÜNDEM” Dergisi Sanayi Kuruluşları, Oda ve derneklerin güncel haberlerinin yanı sıra,firma tanıtımı ve görsel malzeme destekli şirket haberlerine de geniş bir şekilde yer vermektedir. Bu çerçevede KOBİ’lerin yatırımlarını yakından takip ederek,istihdama ve ekonomiye olan katkılarını kamuoyuna aktararak, KOBİ’lerin  sesi olmayı hedeflemektedir.
Hayati ÇETİNKAYA
İmtiyaz Sahibi ve Sorumlu Yazı İşleri Müdürü
KOBİGÜNDEM DERGİSİ
www.kobigundem.com

KOBİGÜNDEM DERGİSİ KÜNYE
Kobigündem Aylık İş Dünyası dergisi
İmtiyaz Sahibi ve Sorumlu Yazı İşleri Müdürü: Hayati ÇETİNKAYA

Hukuk Danışmanı
Av. Gamze APAYDIN
0542 210 71 38

Kobigündem Reklamcılık ve Yayıncılık Hizmetleri Yavuzlar mah.4070 sok.NO:16 Aksantaş Toki Konutları FG 7A KAT:5 D.11 YÜREĞİR/ADANA
www.kobigundem.com
kobigundem@kobigundem.com
0532 736 26 94

Kobigündem Reklamcılık ve Yayıncılık kuruluşu olan Kobigündem Dergisi, basın meslek ilkelerine uymaya söz vermiştir. Gazetemiz ve eklerinde yayımlanan yazı haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı Kobigündem Reklamcılık ve Yayıncılığa aittir. Kaynak gösterilerek alıntı yapılabilir.