OCT BORU PROFİL LTD.sektörde büyüme gösteriyor…

Adana’da boru ve profil sektöründe faaliyet yürüten OCT BORU, Türkiye geneli pek çok projede yer alarak, sektörde büyüme gösteriyor.

Boru, profil ve inşaat sektöründe uzun yıllara dayanan iş deneyimi ile faaliyetlerini kendi işletmelerinde devam ettiren Çiğdem Civelek ve Ozan Civelek, OCT BORU Profil İnş. Proje Taah. Tic. Ltd. Şti. ile sektörde başarılı projelerde yer alarak büyüme gösteriyor. Çiğdem Civelek ve Ozan Civelek yönetiminde faaliyet gösteren OCT BORU, gelinen aşamada boru profil ve inşaat sektöründe yurt içi ve yurt dışı projelerde de yer alarak başarısını kanıtlıyor.

Bulundukları noktada iş hayatlarında önemli projelere imza atmanın gururunu yaşayan çift, mutlu ve huzurlu bir aile olmanın, hayatlarının her aşamasına katkı koyduğunu da ifade ediyor. Bu çerçevede özel ve iş hayatlarındaki uyum ve kararlılık ile uzun yılların deneyimini tüm kurumsal işlerine de yansıtıyorlar. Pek çok işletmeye OCT BORU olarak verdikleri desteklerle yurt içi ve yurt dışı projelerde yer alarak, sektörlerinde ciddi anlamda varlıklarını hissettirmeyi başarıyorlar.

GENİŞ BİR YELPAZEDE MÜŞTERİLERİNE HİZMET VERİYOR

Türkiye geneli sektörde geniş bir yelpazede faaliyet gösterdiklerini belirten OCT BORU Profil İnş. Ltd. Şti. Genel Koordinatörü Ozan Civelek, KOBİGÜNDEM Dergisi’ne yaptığı açıklamada, “Sektörde uzun yıllara dayanan bir deneyime sahibiz. Bu tecrübelerimizle müşterilerimize en kaliteli ve en hızlı hizmeti sunmaya çalışıyoruz. OCT BORU olarak, spiral kaynaklı çelik boru ve fittings malzemeleri imalatı ile mevcut sektördeki öncü firmalardan biri olmayı başardık. Hedefimiz tüm altyapı ve üstyapı projelerinin çelik imalatlarında OCT BORU markamızla en iyi fiyat garantisi ve zengin ürün yelpazesiyle değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarına cevap verebilmektir. Bu açıdan müşterilerimizin karlılığını artırmak ve maliyetlerini düşürmek için geniş ürün yelpazemizle hızlı ve güvenilir bir hizmet sunuyoruz. Bu sayede her geçen gün artan müşteri gruplarımızdan aldığımız destek ve pozitif enerji ile kendimizi geliştirmeyi hep esas aldık. Müşterilerimizin, firmamızı ilk sırada tercih etmeleri ve göstermiş oldukları yakın ilgiye teşekkürlerimizi sunarız” diye konuştu.

“BÜTÜN BÜYÜK İŞLER, KÜÇÜK BAŞLANGIÇLARLA OLUR”

“Bütün büyük işler, küçük başlangıçlarla olur” diyen Ozan Civelek, açıklamalarının devamında, “Başladığımız ilk günden bu yana, ‘bütün büyük işler, küçük başlangıçlarla olur’ düşüncesi ve kararlılığı içerisinde çalışmalarımızı yürüttük. Bugün geldiğimiz noktada şirketimizi, Türkiye geneli sektöründe tercih edilen bir konuma taşıdık. Şirketimizin faaliyet alanları içerisinde İller Bankası, Devlet Su İşleri, HES projeleri, belediyeler, il özel idareleri, üstyapı ve altyapı projelerine ait imalatlar yer almaktadır. Projelerimizin hepsinde imalat, montaj ve projelendirme aşamalarının tamamını kendi bünyemizde çözerek müşterilerimize hizmet veriyoruz. Bu çerçevede firmamız gerek yurt içinde gerekse yurt dışında önemli projelerde yerini alarak faaliyet göstermektedir. Romanya, Azerbaycan, Gürcistan ve Fas gibi ülkelerde biten ve halihazırda devam eden projelerimiz bulunmaktadır. Bu doğrultuda ‘bütün büyük işler, küçük başlangıçlarla olur’ esasıyla işlerimizi en doğru ve en kaliteli biçimde sürdürerek OCT BORU markamızı yurt içinde ve yurt dışında daha güçlü bir konuma taşımayı amaçlıyoruz” ifadelerine yer verdi.

PROJE TAAHHÜT HİZMETLERİNİ DE BÜNYESİNDE SÜRDÜRÜYOR

Anahtar teslim projelerini de kendi bünyelerinde hazırladıklarının bilgisini veren OCT BORU Profil İnş. Ltd. Genel Müdürü Çiğdem Civelek ise, KOBİGÜNDEM Dergisi’ne şu şekilde açıklamalarda bulundu: “Uzun yıllardan bu yana inşaat sektöründe çalışarak önemli bir deneyim kazandık. Bu deneyimimizle kendi şirketimizi kurarak sektördeki faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Bu açıdan süreç içerisinde geldiğimiz noktada önemli bir başarıyı yakaladığımızı düşünüyorum. OCT BORU olarak yurt içi ve yurt dışı projelerde yer alarak, alanımızda bir marka yaratmanın gurunu yaşıyoruz.

Ayrıca projelerin tüm aşamalarını ve faaliyetlerimizi kendi bünyemizde, Adana Kiza İş Merkezi’nde, teknik donanımlara sahip profesyonel ekibimizle de sahada çalışarak sürdürüyoruz. Bu çerçevede kişisel gelişim kursları, özel eğitim kurumları ve diğer kurumlar olmak üzere, Milli Eğitim Bakanlığı’nın istemiş olduğu kriterlere ve yönetmeliğe uygun rölöve planları, karot alımları ve depreme dayanıklılık raporları gibi aşamaların tamamını kendi bünyemizde yapmaktayız. Bu bağlamda pek çok kurum ve kuruluşlara önemli hizmetler sunuyoruz. Dolayısıyla geçtiğimiz yıllardan şu zamana kadar şirketimize kazandırmış olduğumuz kurumsal yapı ve teknik donanımlara sahip ekibimizle, müşterilerimize en kaliteli hizmeti vermek adına bizimle olan herkese teşekkürlerimizi sunarız.”