Lider Zaman LTD,hızla büyüyor…

Lider Zaman Kontrol ve Güvenlik Sistemleri, Personel devam kontrol sistemi (PDKS) ve Kamera – Güvenlik sistemleri uygulamalarında bölgede büyümesini hızla sürdürüyor.

Merkezi Adana’da olan Lider Zaman Kontrol ve Güvenlik Sistemleri San. Tic.Ltd. Şti, 2001 yılında ticari faaliyetlerine başlıyor. Personel devam kontrol sistemleri (PDKS) ve Kamera-Güvenlik sistemleri alanında birçok projeye imzasını atıyor. Personel devam kontrol sisteminde bünyesinde oluşturduğu “Li-per” markasıyla, işletmelerin zaman ve para kaybını önlemelerinde önemli avantajlar sağlıyor. “Li-per”markasıyla bölgede gelişen iş hacmiyle güçlenen firma, TS-EN ISO 9001:2008 kalite yönetim sistemleri ve TSE-HYB hizmet yeri yeterlilik belgeleriyle sektördeki kalitesini ortaya koyuyor.

ZAMAN VE İŞ KAYBINI ÖNLÜYOR

Kendisinin sektörde, 17 yıllık bilgi birikim ve tecrübeye sahip olduğunu, çalışanlarının İş Sağlığı ve Güvenliği konusu başta olmak üzere birçok konuda eğitimli ve Belgeli olduğunu, deneyimli uzman bir kadroyla hizmet verdiklerini ifade eden, Lider Zaman Kontrol ve Güvenlik Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti, Genel Koordinatörü İsmail Şahin, Kobigündem Dergisi’ne açıklamalarını şu şekilde sürdürdü: “Sektörümüzde özelikle tecrübe, deneyim ve bilgi çok büyük önem arz etmektedir. Güvenlik sitemleri ve Personel Devam Kontrol Sistemleri konusunda hata kabul etmeyen teknik bir hizmet vermekteyiz. Güvenlik kontrol sistemleri, Kamera sistemleri, Personel devam kontrol sistemleri (PDKS), Turnikeli Geçiş kontrol sistemleri, Kartlı geçiş sitemleri, Parmak izi kontrollü geçiş sistemleri ve Yüz tarama sistemleri gibi farklı seçeneklerde projeli uygulamalar yapıyoruz. Öncelikle amacımız müşterilerimizin ihtiyaçlarını doğru belirlemek, bunu da müşterimizle birebir görüşerek yapıyoruz, örneğim İşletmesine Kamera Sistemi kurdurmak isteyen müşterimize, öncelikle keşif yaparak ihtiyaç listesi oluşturuyoruz, akabinde projeyi fiyatlandırıyoruz, fiyat konusunda anlaştığımız taktirde sözleşme imzalıyoruz. Özellikle kurduğumuz Kamera Sistemi ile, işletme yetkililerinin ve işverenlerin, çalışanlarını ve üretim sahalarını, internet üzerinden şehir içi, şehir dışı ve yurtdışından canlı olarak takip etmelerini sağlıyoruz. Bu sistemlerle başta güvenlik olmak üzere, personel devam kontrol sistemleriyle işletmelere önemli katkılar sağlıyoruz. İş kaybı, zaman kaybı gibi pek çok konuda projelerimizle işletmelerin üretimini arttırmaya yönelik önlem almasına vesile oluyoruz.”

MÜŞTERİ SAYISI HIZLA ARTIYOR

Bünyelerinde eğitimli ve uzman bir kadronun olduğunu vurgulayan Lider Zaman Kontrol ve Güvenlik Sistemleri LTD. Genel Koordinatörü İsmail Şahin, “ Yazılım uzmanları, proje uzmanlarından oluşan, teknik servis ekibimizle, yerinde ve zamanında kesintisiz hizmet veren bir firmayız. Bu anlayışla firmamız müşteri sayısını hızla artırma başarısını yakalayarak, personel sayısı ve alt yapısını da güçlendirmiştir. Geldiğimiz noktada mevcut yerimiz yetersiz kalacak. Artan iş hacmimiz bizi yatırım yapmaya zorunlu kılacak. Önümüzdeki dönemlerde buna bağlı olarak yatırımlarımız olacak.  Adana başta olmak üzere, Adıyaman, Aksaray, Diyarbakır, Gaziantep, K.Maraş, Hatay, Karaman, Kayseri, Konya, Malatya, Mersin, Niğde, Osamaniye ve Ş.Urfa bölgelerinde önemli kuruluşların ve işletmelerin Kamera-Güvenlik sistemleri ve Personel Devam Kontrol sistemlerinde birçok projeyi uygulamaya koyduk. Yine kendi bünyemizde müşteri hizmetleri departmanımızda, internet üzerinden müşterinin bilgisayarına bağlanıp sorunlara ilişkin, anlık ve kısa zaman içerisinde teknik çözümler suna biliyoruz.10 Servis aracımızla ve yaklaşık 20 civarında teknik personelimizle en kaliteli hizmeti sunmaya çalışıyoruz. Doğu Akdeniz, İç Anadolu ve Güneydoğu Anadolu bölgelerinde ekiplerimiz hali hazırda çalışmalarını sürdürüyor.”

YENİLİKLERİ YAKINDAN TAKİP EDİYOR

PDKS, WC Sınırlandırma ve Yemekhane Kontrol Yazılımlarını kendi bünyesinde üreten Lider Zaman, PDKS yazılımlarına müşterilerinin istek ve taleplerine göre sürekli yenilikler katmaya devam ediyor. Dışa bağımlı olmadan tüm uygulamaları, müşterinin talepleri doğrultusunda projelendirip bünyesinde çöze biliyor. Firma, kartlı ve parmak izi kontrollü personel devam kontrol sistemleri, işçi kartı basma saatleri, bilgisayar kontrollü personel devam kontrol sistemleri ve CCTV kapalı devre kamera-güvenlik sistemleri gibi birçok alanda sektörde dünyanın seçkin markalarının satış ve teknik servis hizmetlerini veriyor. Son teknolojik Yüz Tanıma sistemlerini hem İşçi kontrol sistemi (PDKS) olarak hemde Güvenlik sistemi olarak da müşterilerinin hizmetine sunduklarını söyleyen Lider Zaman Kontrol ve Güvenlik Sistemleri Genel Koordinatörü İsmail Şahin, “Sektörde teknolojik gelişmeleri titizlikle takip ediyoruz. Ar-Ge çalışmalarımız neticesinde personel devam kontrol sistemleri (PDKS) alanında kullanılan, müşterilerimizin ihtiyacı olan tüm yazılım ve donanımlara sahip, özel üretim bilgi toplama terminalleri’nin kendi markamız olan Li-per ile satışa sunuyoruz. Özelikle personel maaşı hesaplama konusunda yaptığımız uygulamalarda, müşterilerimize sağladığımız puantaj külfetini azatlamanın yanı sıra, işçinin hak edişinin de belirlendiği bu sistemde, birçok uygulamayı başarıyla devreye aldık. Sektörümüzde hızla ilerleyen ileri teknolojiyi ve yenilikleri takip ederek, müşterilerimize en iyi hizmeti sunarak, sektördeki büyümemizi sürdüreceğiz.”şeklinde konuştu.