Lider Zaman Kontrol ve Güvenlik Sistemleri’nde 29 yıllık deneyim…

Lider Zaman Kontrol ve Güvenlik Sistemleri, Personel Devam Kontrol Sistemi (PDKS) ve Kamera Güvenlik Sistemleri uygulamalarında 29 yıllık tecrübe ile sektördeki büyümesini sürdürüyor.

Personel Devam Kontrol Sistemi (PDKS) ve Kamera Güvenlik Sistemleri alanında sektörde 29 yıllık deneyime sahip olan İsmail Şahin, 2001 yılından itibaren Adana merkezde Lider Zaman Kontrol ve Güvenlik Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti. olarak faaliyetlerini devam ettiriyor. Genel Koordinatör İsmail Şahin ve ekibi tarafından bölge başta olmak üzere, Güneydoğu ve İç Anadolu Bölgeleri de dahil olmak üzere yüzlerce projeyi müşterilerinin hizmetine sundu. Sektörde 21 yılı geride bırakan Lider Zaman; Personel Devam Kontrol Sistemleri’nde, bünyesinde oluşturduğu “Li-per” markasıyla işletmelerin zaman ve para kaybını önlemelerinde önemli avantajlar sağlıyor. Bu çerçevede bölgede ve Türkiye geneli sektörde tercih edilen işletme, “Li-per” markasıyla kalitesini artırarak başarılarına yenilerini ekliyor. Ayrıca iş adamı kimliğinin yanı sıra, ANKA (Andırınlılar- Kadirliler) Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Yönetim Kurulu Başkanı olarak da aktif çalışmalar yürüten İsmail Şahin, toplumsal dayanışma konusunda önemli projelerle de dikkat çekiyor.

29 YILLIK TECRÜBE İLE FAALİYET YÜRÜTÜYOR

Sektörde yaklaşık 29 yıllık bilgi birikimi ve tecrübe ile faaliyet gösterdiklerini ifade eden Lider Zaman Kontrol ve Güvenlik Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti. Genel Koordinatörü İsmail Şahin, çalışanlarının iş sağlığı ve güvenliği konusu başta olmak üzere birçok konuda eğitimli ve belgeli olduğunu belirterek, deneyimli uzman bir kadroyla “İLK SEFERDE DOĞRU YAP” ilkesi ile hizmet verdiklerini söyledi. İsmail Şahin, KOBİGÜNDEM Dergisi’ne yaptığı açıklamada, “İşimizin ana temelini oluşturan bilgi-birikimin yanı sıra, son derece ciddiyet gerektiren teknolojik bir hizmet vermekteyiz. Güvenlik Sitemleri ve Personel Devam Kontrol Sistemleri konusunda hata kabul etmeyen teknik bir çalışmayla müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunuyoruz. Bu çerçevede ana hatlarıyla Güvenlik Kontrol Sistemleri, Kamera Sistemleri, Personel Devam Kontrol Sistemleri (PDKS), Turnikeli Geçiş Kontrol Sistemleri, Access Kontrol Sistemleri, Parmak İzi Kontrollü Geçiş Sistemleri ve Yüz Tarama Sistemleri, Yangın Algılama Sistemleri başta olmak üzere Zayıf Akım projeleri yapmaktayız” ifadelerine yer verdi.

MÜŞTERİ İHTİYAÇLARINA UYGUN PROJELER

Sektörde öncelikli hedeflerinin müşteri ihtiyaçlarını doğru belirlemek ve buna uygun hazırlanan projelerle hizmet vermek olduğunu belirten İsmail Şahin, açıklamalarına şu şekilde devam etti: “Teknik tüm donanımlara sahip olan bir kadroyla çalışmalarımızı yürütüyoruz. Öncelikli hedefimiz müşteri ihtiyaçlarını belirlemek ve ona uygun projeyi hazırlamak. Sonrasında fiyatlandırma ve sözleşme işlemlerinin akabinde proje uygulama aşamasına geçiyoruz. Bu çerçevede kamera sistemi projelerimizle işletme yetkililerinin ve işverenlerin, çalışanlarını ve üretim sahalarını, internet üzerinden şehir içi, şehir dışı ve yurt dışından canlı olarak takip etmelerini sağlıyoruz. Yine Personel Devam Kontrol Sistemleri (PDKS) projelerimizle de iş kaybı, zaman kaybı başta olmak üzere işletmelerin puantaj yükünü hafifletip, üretimlerine ve ekonomiye artı değer katarak önemli katkılar sunuyoruz. Yine Yangın Algılama Projeleri’miz, Erken Uyarı Sistemleri sayesinde Yangın Riskleri konusunda da çözümler üretiyoruz.”

YÜZLERCE SANAYİ KURULUŞUNA HİZMET VERDİ

Ulusal ve uluslararası faaliyet gösteren yüzlerce sanayi kuruluşuna hizmet verdiklerini vurgulayan İsmail Şahin, müşteri grupları içerisinde bölge başta olmak üzere Türkiye’nin pek çok şehrinde ihracat yapan yüzlerce büyük sanayi kuruluşu olduğunu belirerek, bu işletmelerin kamera güvenlik sistemleri ve personel devam kontrol sistemleri, yangın algılama sistemleri başta olmak üzere birçok Zayıf Akım projelerini hizmete sunduklarını söyledi. Şahin, “Yazılım ve proje uzmanlarından oluşan teknik servis ekibimizle, yerinde ve zamanında kesintisiz hizmet veren bir firmayız. Bu anlayışla firmamız, müşteri sayısını hızla artırma başarısını göstererek personel sayısı ve altyapısını da doğru orantılı olarak güçlendirmiştir. Teknik personellerimiz ve servis araçlarımız başta olmak üzere, Uzak Masa Üstü Hizmet Ekibi ile internet üzerinden müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarına cevap verebilen bir konuma ulaşmış bulunmaktayız” dedi.

YAZILIMLARI KENDİ MARKASI OLAN “Lİ-PER”LE OLUŞTURUYOR

PDKS, WC Sınırlandırma ve Yemekhane Kontrol Yazılımları’nı kendi bünyelerinde ürettikleri bilgisini de paylaşan İsmail Şahin, açıklamalarını şu şekilde tamamladı: “PDKS yazılımlarını, müşterilerin taleplerine göre kendi markamız olan Li-per markamızla oluşturuyoruz. Dışa bağımlı olmadan tüm uygulamaları, müşterinin talepleri doğrultusunda projelendirip bünyemizde çözüyoruz. Ayrıca firma kartlı ve parmak izi kontrollü personel devam kontrol sistemleri, işçi kartı basma saatleri, bilgisayar kontrollü personel devam kontrol sistemleri, yangın algılama sistemleri, CCTV kapalı devre kamera-güvenlik sistemleri ve zayıf akım projelerini, bünyemizde bulunan dünyanın seçkin markalarının satışı ve teknik servis hizmetleriyle birlikte müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz. Yine son teknolojik yüz tanıma sistemlerini hem Personel Devam Kontrol Sistemi (PDKS) olarak hem de Güvenlik Sistemi olarak müşterilerimizin hizmetine sunmuş oluyoruz. Bu çerçevede sektörde teknolojik gelişmeleri titizlikle takip etmekteyiz. Ar-Ge çalışmalarımız neticesinde Personel Devam Kontrol Sistemleri (PDKS) alanında kullanılan, müşterilerimizin ihtiyacı olan tüm yazılım ve donanımlara sahip, özel üretim bilgi toplama terminallerini kendi markamız olan Li-per ile satışa sunuyoruz. Özellikle personel maaşı hesaplama konusunda yaptığımız uygulamalarda, müşterilerimize sağladığımız puantaj külfetini azatlamanın yanı sıra, işçinin hak edişinin de belirlendiği bu sistemde, birçok uygulamayı başarıyla devreye alarak müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz.”dedi