GLOBAL Çukurova LTD. yeniden yapılanmasını tamamladı…

IMG_8736

Mersin’de kargo ve lojistik sektöründe uzun yıllara dayanan hizmetleriyle ön plana çıkan Global Çukurova LTD., yeniden yapılanması tamamlayarak sektöründe büyüme gösteriyor.

1991 yılından bu yana kargo ve lojistik hizmetleriyle ilk etapta sektörde acente olarak hizmet vermeye başlayan Global Çukurova LTD., geldiği aşamada yeniden yapılanma sürecine giderek büyüme gösterdi. İşletme, kurumsallaşma süreci başlatarak 2018 yılı Ocak ayından itibaren Global Çukurova Kargo Lojistik Ltd. Şti. olarak faaliyetlerini devam ettiriyor. Yeni yapılanmasıyla birlikte araç filosunu genişleten firma, 50 kişilik bir kadroyla hizmet vermeye devam ediyor. Mersin’den Türkiye geneline parsiyel ve komple taahhüt hizmetleriyle sektörde ön plana çıkan firma, Cemal Gedik yönetiminde sektörde büyüme gösteriyor.

TÜRKİYE’NİN YEDİ COĞRAFİ

BÖLGESİNE HİZMET VERİYOR

IMG_8758

Türkiye’nin tüm bölgelerinde aktarma merkezlerinin bulunduğunu ifade eden Global Çukurova Kargo Lojistik Ltd. Şti. sahibi Cemal Gedik, Kobigündem Dergisi’ne açıklamalarda bulundu. Kargo ve lojistik sektöründe uzun yıllara dayanan bir geçmişe sahip olduklarını, bugüne dek geçen süreç içerisinde kazanmış oldukları tecrübelerle birlikte, Türkiye geneli bir yapılanma içerisine girdiklerini bildiren Cemal Gedik, “Türkiye geneli oluşturduğumuz aktarma merkezlerimizle birlikte yurt genelinin tamamına hitap etmekteyiz. Mersin Serbest Bölge başta olmak üzere, Liman Organize Sanayi Bölgesi, Metal Sanayi Sitesi, toptancılar, marketler ve KOBİ’ler olmak üzere geniş bir kesime hizmet ediyoruz. Parsiyel ve komple taşıma hizmetlerimizle, adresten alıp adrese teslim etmekteyiz” dedi.

50 KİŞİLİK KADROYLA

KALİTELİ HİZMET VERİYOR

IMG_8631

Konusunda deneyimli, sektörde iş tecrübesi bulunan 50 kişilik bir kadroyla hizmet verdiklerini söyleyen Cemal Gedik, Mersin Karaduvar Mahallesi’nde 3 bin metrekarelik kapalı alandan oluşan tesiste çalışmalarını yürüttüklerini ifade ederek, “Yaptığımız yeni yatırımlarla birlikte 20 adet şehir içi araçlarımızla toplama ve dağıtım hizmeti faaliyetlerimizi genişlettik. Ayrıca şehirlerarası hizmetlerimize beş TIR ilave yaptık. Tesisimizi daha donanımlı bir aşamaya ulaştırarak, üç adet forklift ve teknik alt yapımızla birlikte müşterilerimize daha kaliteli bir hizmet vermeye başladık. Tüm bu çabalarımızla birlikte kargo ve lojistik sektöründe müşterilerimizin çözüm ortağı olamaya devam edeceğiz” şeklinde konuştu.