RSSHakim Cıvata,sektörde tecrübesini konuşturuyor…

Cts, Ara 29, 2012

Genel

Çocukluğunda çıraklık olarak başlamış olduğu, bağlantı elemanları ve teknik hırdavat sektöründe 25 yılık tecrübe ve birikimle kendi işletmesini kurdu.

2007 Yılında Adana Metal Sanayi Sitesinde Hakim Frat,tarafından kurulan Hakim Cıvata Hırdavat Makine Yapı Kimyasalları Sanayi ve Ticaret Ltd.Şti,toplamda 600 metrekarelik kapalı bir alanda faaliyet yürütüyor.Bağlantı elemanları,teknik hırdavat sektöründe,isim yapmış markaların çok çeşitli ürün gurupları ile hizmet sunuyor.

ÇIRAKLIKTAN PATRONLUĞA

Bağlantı elemanları ve teknik hırdavat sektöründe 2007 yılında faaliyete giren Hakim Cıvata Hırdavat Makine Yapı Kimyasalları Sanayi ve Ticaret LTD, işletme sahibi Hakim Frat,KOBİGÜNDEM Dergisine şu şekilde açıklamalarda bulundu: “Henüz çocukluk yaşlarımda iş hayatına başlamak durumunda kaldım.Sektörde çeşitli işletmelerde,cıvata,hırdavat ve bağlantı elemanları alanında uzun yıllar çalıştım.Çıraklıktan başlayarak,ustalık,satın alma,satış ve pazarlama,yönetim ve sorumlu birimlerde görev alarak,önemli bir sürecin sonunda kendi işimi yaratmanın arayışları içerisine girdim.25 Yılık bir birikimin ardından 2007’de kendi şirketimi kurarak sektördeki faaliyetlerime devam ediyorum”.

ÜRÜN GURUBU ÇOK ÇEŞİTLİ

Bölgede satışını yaptıkları ürün çeşidiyle ilgili de bilgi veren Hakim Frat,şu şekilde devam etti:“Başta Oerlikon kaynak ekipmanları olmak üzere,çeşitli ürün guruplarımızla hizmet veriyoruz.Fili boya,Emes teker,Norm cıvata çeşitleri,Karbosan taş çeşitleri,Altaş,İzeltaş el aletleri,Kesici takımları,Mk aletleri,Yapıştırcı çeşitleri,Hitachi elektrikli el aletleri,Erbi kelepçeleri,Matkap uçlu vida çeşitleri,Silikon,Mastik,Köpük,Kaynak makineleri,Çelik dübel çeşitleri,Endüstriyel boya çeşitleri,Teknik hırdavat çeşitleri,Bağlantı elemanları çeşitleri,İnşaat,Nalburiye malzemeleri,Makine kayış çeşitleri,Doyson marka,otomatik,pütür,oto macunu ve İş güvenliği malzeme ve ekipmanları olmak üzere,geniş ürün gurubumuzla faaliyet yürütmekteyiz.Yine bunu yanı sıra,bağlantı elemanlarında talep üzerine özel cıvata imalatları da yapıyoruz”.

BİRÇOK SEKTÖRE HİTAP EDİYOR

Faaliyet alanlarına ilişkin, geniş bir kesime hitap ettiklerini vurgulayan Hakim Frat, “Ağır sanayi başta olmak üzere, Demir çelik, İş Makineleri, İnşaat, Mobilya, Otomotiv, Yapısal çelik ve diğer bir çok sektöre hizmet vermekteyiz. Özelikle Oerlikon,marka kaynak makineleri,gaz altı telleri ve elektrot çeşitleriyle bölgede ciddi satışlar yapmaktayız.Adana ve ilçeleri,Mersin ve İlçeleri,Osmaniye,İskenderun ve Hatay bölgelerine hizmet vermekteyiz. Bölgede sürekli büyüyen ve gelişen Pazar karşısında, kaliteli ve zamanında müşteri taleplerini karşılamaya özenle çaba gösteren bir işletmeyiz. Gelişmeleri ev teknolojiyi yakından takip ederek, ilerleyen süreç de yatırımlarımız olacak. Buna bağlı olarak pazarlama ve satış ağımızı güçlendireceğiz. Yine kendi bünyemizde ürünlerini satmış olduğumuz gurupların teknik servis hizmetini de kendi bünyemizde oluşturarak, en iyi hizmeti sunmaya çalışacağız. Bu hedefler doğrultusunda faaliyetlerimizi yürüteceğiz.”dedi.

 

 

 

 

 

 

Comments are closed.