RSSLider Sac kapasitesini yeni yatırımla artırdı…

Per, Haz 21, 2012

Genel

Adana’da faaliyet gösteren Lider Sac, makine parkurunu genişleterek bünyesine kattığı CNC sac kesme makinesi ile kapasitesini yüzde 100 artırdı

Adana Metal Sanayi Sitesinde bundan bir yıl önce kurulan Lider Sac, gelmiş olduğu noktada planlamış oldukları hedeflerine ulaşmanın sevincini yaşıyor. Ebru Özkayabaşı ve M. Caner Abbak,ortaklığında kurulan Lider Sac bir yıl gibi kısa bir sürede yakalamış olduğu ivmeyi daha yukarılara tırmandırmayı amaçlıyor. Firma ortakları, yatırımlarının devam edeceğini ve sektörde en iyi noktalara gelmeyi amaçladıklarını vurguluyor. Lider Sac 400 metrekarelik kapalı bir alanda faaliyetlerini sürdürüyor. Adana ve çevre ilçeleri başta olmak üzere,bölgede geniş bir alanda müşteri portföyüne sahip olan Lider Sac, G.Antep, Kahramanmaraş, Osmaniye, İskenderun ve Mersin gibi illerde müşterilerine hizmet veriyor.

CNC PLAZMA İLE KAPASİTE ARTIRDI

Firma ortaklarından Ebru Özkayabaşı, kurulum aşaması ile ilgili olarak “Başlangıç da koymuş olduğumuz hedeflerimize baktığımızda buna ulaştığımızı görmekteyiz. Mevcut makine parkurumuzun yanı sıra, 3 bin x 12 bin ebatlarında 260 amper CNC plazma tezgahını devreye aldık. Yenilenen makine parkurumuzla birlikte kapasitede yüzde yüz bir artış sağlamış olduk. Buna paralel olarak çalışan sayımızda iki katına çıkardık. Kendi alanında başarılı ve profesyonel bir kadroyla hizmet vermekteyiz. En büyük gücümüz ortağımla birbirimize olan inancımızdır. Sektörde yıllarını vermiş iş dünyasında bilinirliği olan kişileriz. Bu da önemli avantajlar sağlamış oluyor” dedi.

PORTFÖY GENİŞ

Türkiye genelinde hizmet vermeyi hedeflerine aldıklarını belirten Ebru Özkayabaşı, “İşini yürüten ve yürütebilen her işletme bizim için bir devdir. Yurtiçine  ve yurtdışına ciddi anlamda iş yapan bir çok firmayla çalışmalarımız devam etmektedir. Teknolojiyi yakından takip ederek, sürekli yenilenme ile faaliyetlerimizde yoğunlaşmaya çalışacağız” diye konuştu. Kendisinin aynı zamanda KOSGEB girişimcisi olduğunu vurgulayan Ebru Özkayabaşı, girişimcilerle ilgili KOSGEB desteklerinin önemli bir avantaj sağladığını dile getirerek şöyle devam etti: “KOSGEB desteklerini kesinlikle önemsiyoruz. Baştan bu yana yeni girişimcilerle ilgili tüm destekleri almış bulunmaktayız. Desteklerin yanı sıra yönlendirmeleri ile büyümemizde önemli katkıları oldu. Bu doğrultuda KOSEGB desteklerinden yararlanmaya devam edeceğiz.”

 

 

 

Comments are closed.