RSSONATÇA’ların mutlu günü

Cum, Şub 10, 2012

Genel

 

 

Adana’nın tanınmış iş adamlarından Işın Boru Genel Müdürü Muzaffer Onatça’nın kızı Adana İş Kadınları Derneği (İŞKAD) Saymanı Nilcan Onatça, SASA’da mühendis olarak görev yapan Gökhan Aygün ile görkemli bir düğün töreniyle hayatını birleştirdi.

 

Genç çift salona girmeden önce, fotoğraflardan oluşan slayt gösterisi eşliğinde çiftin yaşamlarından bazı kesitler sunuldu. Seyhan Oteli’nde gerçekleşen evlilik töreni damat Gökhan’ın seslendirdiği yabancı bir şarkıyla başladı. Sesiyle salonu etkileyen damadın bu sürprizinin ardından genç çiftlerin yaptığı vals düğüne ayrı bir anlam yükledi. Çukurova Belediye Başkanı Yıldıray Arıkan’ın kıydığı nikah töreninde iş adamları Salim Aydın ve Kamer Uğurluel ise damat ve gelinin mutlu gününe şahit olarak imza attı. Belediye Başkanı Arıkan evlilik cüzdanını evin reisi olarak gördüğü Nilcan Onatça’ya takdim etti.

 

İŞKAD Saymanı, Serbest Muhasebeci Mali Müşavir,aynı zamanda Ems Plastik LTD,Yönetim Kurulu üyesi Nilcan Onatça’yı bu özel gününde İŞKAD Başkanı Av. Elif Doğan Türkmen ve yönetim kurulu üyeleri de yalnız bırakmadı. Genç çifte bir ömür boyu mutluluklar dileyen Türkmen ve yönetim kurulu, gecenin kraliçesi Nilcan’a, çeşitli hediyeler sundu. Özel geceye katılan konuklarla tek tek ilgilenen gelin ve damadın mutlulukları yüzlerine yansırken güzel gelin Nilcan’ın babası Muzaffer Onatça ile damat Gökhan’ın babası Suat Aygün, akraba olmanın sevinciyle doyasıya eğlendi. Muzaffer Onatça, düğüne katılan tüm konuklara teşekkür ederek, kızı ve damadına bir ömür boyu mutluluklar diledi.

Düğün törenine Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Vekili Mustafa Yektaoğlu, Adana, çevre il ve ilçelerin seçkin iş adamları ile çok sayıda davetli katıldı. Oldukça mutlu görünen genç çiftler, balayı için Maldiv Adaları’nı seçerek birlikteliğin keyfini,  mutluluğunu yaşadılar.

 

 

 

 

Comments are closed.