RSSÖz Çatı Restaurant,özel dekoruyla dikkat çekiyor…

Sal, Nis 12, 2011

Genel

Mersin’de 1987’den bu yana gıda sektöründe adını kanıtlayan Güral Budak yönetiminde 2004 yılında kurulan Öz Çatı Restaurant LTD, dekorasyonuyla görenleri hayran bırakıyor.

İşletme, 750 metrekarelik bir alan üzerindeki 4 katlı restoranın giriş bölümünde bahçe kısmında havuz başı ve çocuklu aileler için çocuk parkı bulunuyor. Öz Çatı Restaurant Genel Müdürü ve Ortağı Vedat Budak şu bilgileri veriyor: “İşletmemizin en alt kısmı 200 metrekarelik bir alan üzerine son teknoloji ile donatılmış mutfak bölümümüzden oluşuyor. Mutfakta hijyene çok önem veriyoruz. Son teknoloji ürünü ekipmanlarla kurulu mutfağımız, beş yıldızlı otel mutfağı şeklinde dizayn edildi. Birinci ve ikinci katımız restoran olarak hizmet veriyor. En üst katımızda işletmelere yönelik toplantı salonumuz bulunuyor. Ayrıca zemin bölümümüzün bitişiğinde 30 kişiyi alacak şekilde yine iş dünyasına yönelik sunum salonumuz var. Burada projeksiyon ve ses sistemimiz mevcut olup, gelen taleplere cevap verebiliyoruz.”

200 KİŞİLİK YEMEK KAPASİTESİ

Et ve balık ürünleri, ızgara çeşitleri, fırın ürünleri gibi geniş bir alanda damak tadı sunan işletme, alkolü ve alkolsüz içecek servisi de yapıyor. Toplu yemek, şirket yemekleri, nişan, düğün ve işletme sunumları gibi geniş bir yelpazede hizmet verdiklerini anlatan Öz Çatı Restaurant Genel Müdürü Vedat Budak, “Öncelikli hedefimiz bu tarz organizasyonlarda müşteri memnuniyetini sağlamak. Kaliteli hizmet anlayışıyla mutfak birimimiz başta olmak üzere çalışan tüm personelimiz de dahil olmak üzere tarafımdan düzenli bir şekilde her gün kontrolleri yapılıyor” diyor. Bölgede bilinen ve aranılan bir marka olduklarını vurgulayan Genel Müdür Vedat Budak şöyle devam ediyor: “Toplu organizasyonlarda yaklaşık 200 kişilik toplu yemek kapasitemiz bulunuyor. Bu doğrultuda Mersin Makine Mühendisleri Odası, Mersin Opet Tsisat Müdürlüğü, Petrol Ofisi Bölge Müdürlüğü, Nevza Ecza Deposu, Filli Boya Mersin Ana Bayi Bölge Müdürlüğü olmak üzere toplu organizasyon hizmetlerimiz oldu.”

ÇUKUROVA’NIN DAMAK TADI

Öz Çatı Restaurant olarak hizmete başladığı günden bu yana, daimi müşterilerinin olduklarını ifade eden Genel Müdür Vedat Budak konuklarının memnuniyetine önem verdiklerini anlatıyor: “Bizim için müşteri memnuniyeti büyük önem arz etmektedir. Faaliyete başladığımız günden bu yana uzun süreli müşterilerimizle aynı zamanda dostluklarımız gelişti. Müşterilerimizin aileleriyle birlikte rahat sakin ve huzurlu bir ortamda Çukurova’nın damak tadını sunmaktayız. Aslında bir anlamda Öz Çatı Restaurant dostlarını kazanmış olduk. Öz Çatı Restaurant dostlarını bir çatı altında toplamış olduk. Tüm gayretimiz bu dostlarımıza ve müşterilerimize sağlıklı ve kaliteli hizmet sunup memnuiyetlerini kazanmaktır.”

Comments are closed.