RSSALFA-TEK Makine Forklift ve iş makinaları ataşman pazarında lider olma yolunda……

Sal, Tem 27, 2010

Genel

ALFA-TEK Makina Dış Ticaret Müdürü Eray Bahçe,forklift ve iş makinaları için uygun ataşmanlar ve bağlantı parçalarını üreten firmamız, “ kısa sürede Türkiye’de ataşman pazarında lider konumuna geldi”dedi.

Merkezi Adana’da olan ALFA-TEK Makine Ltd.Şti.2000 yılında Önay Bahçe, tarafından kurulmuştur. Periyodik bir şekilde büyümesini sürdüren firma,2007’de yeni tesis yatırımlarını gerçekleştirerek, modern ekipman, tezgahlarla ve tecrübeli çalışanlarıyla seri üretime geçmiştir. Her geçen gün büyümesini sürdüren firma kurumsallaşma yolunda da emin adımlarla ilerlediğini  ifade eden Eray Bahçe, “Yeni tesisimiz,6 bin metrekare kapalı  olmak üzere, toplam 52 bin metrekarelik bir alandan oluşmaktadır. Modern ekipman ve tecrübeli çalışanlarımızla, özel talep ürünlerin imalatını da gerçekleştiriyoruz” şeklinde konuştu.

Universal (UN) Forkliftleri, Türkiye ve Ortadoğu pazarında,

Adana’da kurulu fabrikalarında forklift ve iş makinelerine uygun ataşman ve bağlantı parçaları üreten Alfa-Tek Makine Ltd.Şti., Çinli Hangzhou Zheli Forklift Group Co. Ltd. firması ile işbirliğine gitti. İmzalanan distribütörlük anlaşması çerçevesinde forkliftte dünya markası Universal (UN) Forkliftlerinin, Alfa-Tek Makina güvencesi ile Türkiye ve Ortadoğu pazarına giriş yaptığını bildiren Eray Bahçe,KOBİGÜNDEM DERGİSİ’NE şöyle konuştu. “2009 yılının mayıs ayında universal forkliftlerinin Türkiye distribütörlüğünü aldık.Uygun taksit ve fiyat avantajlarıyla pazarda,kısa sürede aranan bir marka haline geldi”dedi.Satış sonrası hizmetleriyle birlikte müşterilerin memnuniyetini ön planda tutuklarını vurgulayan Eray Bahçe, “Universal forkliftlerinin 2011’de üretimini yapmayı planlıyoruz.Bu anlamda altyapı çalışmalarımızın yüzde 80’ini tamamladık”dedi.

 

LEOTEC markasıyla üretiyor,

LEOTEC markası ile ürettiği ataşmanları, dünya çapında bilinen ve kullanılan Komatsu, Caterpillar, Hyundai, TCM, Daewoo, Çukurova, Linde v.s. forklift ve/veya iş makinalarında kullanılmakta ve tercih edilmektedir.ALFA-TEK Makinanın kalite tarifi,LEOTEC markası ile ürettiği ürünleri teknolojik seviye ve performans ile sınırlamamakta,satış öncesi ve sonrası müşteri hizmetlerinin yanı sıra yedek parça ve servis desteğini de kapsamaktadır.ALFA-TEK Makinanın ürettiği ürünlere bir yıl garanti verdiğini söyleyen Eray Bahçe, “verdiğimiz garanti ile birlikte üretim kalitesini arttırmak ve müşteri memnuniyetini sağlamaktır.ISO 9001:2000 kalite belgesini alarak bu memnuniyeti en yüksek seviyelere çıkartmaktır”.şeklinde ifade etti.

Özel Ataşman tasarımı,

Mevcut,yeni ve özel ataşman tasarımlarını konuya hakim,tecrübeli ve eğitimli profesyonel kadrosu ile bilgisayar destekli tasarım modülleri kullanarak gerçekleştiriyor.Ürettiği ataşmanların sağlam,ekonomik,randımanlı,dayanıklı ve çevreye güvenli olmasını sağladığını vurgulayan Eray Bahçe, “Müşteri memnuniyetini sağlamak adına tüm birimlerimizle disiplinli ve planlı üretimi gerçekleştirmek,kalite yönetim sistemleri şartlarına uymak ve sürekli iyileştirmeyi sağlamak,kalite standartlarımızı en yüksek değerlerde tutarak,forklift ve iş makinaları ataşmanları imalatı ve montajı konusunda sektörümüzde öncü firma olmayı hedefliyoruz”dedi.

Comments are closed.