RSSBase Mühendislik hedef büyütüyor…

Sal, Şub 15, 2011

Genel

Kaldırma ve iletme makinelerinin imalatını yapan, Base Mühendislik, makine parkurunu yenileyerek hedef büyütüyor. Firma, 800 bin liralık makine yatırımı yaptı.

Adana Organize Sanayi Bölgesi çıkışında konuşlanmış olan Base Mühendislik, kurulumunu yaptığı yeni makinelerle Adana’yla birlikte Osmaniye Organize Sanayi Bölgesi ve İskenderun Bölgesindeki müşterilerine ve tüm sanayicilere hizmet veriyor. Base Mühendislik Genel Müdürü Nail Kızıltaş, “16 mm kalınlığında 6 metre boyunda kesme ve bükme tezgahımızı yine 200 mm kalınlığında oksijenle kesme ve 65 mm kalınlığında açılı kesme plazma tezgahlarını hizmete aldık.z” dedi. Üretimini yaptıkları vinçlerin saclarını, kesme ve bükme işlemini kendi bünyelerinde yaptıklarını dile getiren Genel Müdür Nail Kızıltaş, “Ayrıca gelen taleplere bağlı olarak en mükemmel şekilde piyasanın sac kesme ve bükme işlemini de yine bünyemizde yapacağız” diye konuştu.

VİNÇTEK MARKASINI OLUŞTURDU

Adana’da 2000 yılında kurulan Base Mühendislik, 2006 yılında Adana-Ceyhan karayolu üzerinde yaklaşık 10 bin metrekarelik fabrika sahasına geçiş yaparak artan iş hacmine ve gelen taleplere en iyi şekilde cevap vermeye başladı. Artan iş hacmi ve gelen talepler doğrultusunda Ar-Ge birimini kurdu. Yaklaşık bir yıl süren Ar-Ge çalışmaları neticesinde kaldırma ve taşıma makinelerinin üretimine başladıklarını söyleyen Nail Kızıltaş, “2007 yılında VİNÇTEK markasını oluşturduk. VİNÇTEK olarak, kaldırma ve taşıma makineleri imalatına başladık. Firmamızı daha hızlı ve kesintisiz servis organizasyonu ile tüm bölgeye yaydık” dedi.

DÜNYA MARKALARININ TEMSİLCİSİ

Her türlü vinç, transfer sistemleri, özel amaçlı kaldırma ve taşıma makineleri, çelik konstrüksiyon imalat ve montajını yapan Base Mühendislik aynı zamanda sanayi yapılarını da temelden başlayarak projelendirerek tamamını yapıyor. Dünya markalarının Türkiye temsilcilikleriyle kapsamlı çözüm ortaklığına girdiklerini ifade eden Nail Kızıltaş, “Yurtdışı ve yurtiçinden ürünlerin satış ve satış sonrası servis hizmetlerini de yürütmekteyiz. Bu sayede güney illerinde oluşan bu açıklık firmamız ile giderilmektedir” şeklinde konuştu.

KURUMSALLAŞMA ÖN PLANDA

Kurumsallaşmayı sürekli ön planda tutuklarını bildiren Nail Kızıltaş, “Firmamız çağdaş yönetim tekniklerine uygun olarak hizmet veriyor. VİNÇTEK markamızla geniş bir müşteri portföyüne sahibiz. Modern anlayış ve üstün hizmet ilkesini benimseyerek kurumsallaşma yolunda çalışmalarımızı sürdüreceğiz” dedi. Yurtiçi ve yurtdışı pazarda satışını yaptıkları ürünlerin yanı sıra servis desteği de verdiklerini dile getiren Nail Kızıltaş, “ Müşteri memnuniyetini sürekli ön planda tutmak ve disiplin anlayışı içerisinde kurumsallaşmaya doğru emin adımlarla ilerlemektir hedefimiz.” dedi.

Comments are closed.