RSSGÜNEŞER BAKERY, tam buğday ekmek çeşitleriyle göz kamaştırıyor…

Cts, Haz 29, 2019

Genel

IMG_9423Ekşi mayalı tam buğday ekmek çeşitleri, pizza ve organik serpme kahvaltı çeşitleriyle göz kamaştıran GÜNEŞER BAKERY, müşterilerine sıcak bir ortamda damak tadı keyfi yaşatıyor.

Adana Güzelyalı Mahallesi Çukurova Bölgesi’nde Nebahat Güneşer tarafından kurulan GÜNEŞER BAKERY, Adana’da bir ilki gerçekleştirerek müşterilerini tam organik ekmek çeşitleriyle buluşturuyor. Uzun yıllar Doğu Anadolu Bölgesi’nde okuma yazma, hazır giyim kursları ve ev ekonomisi dersleri veren Nebahat Güneşer, Adana’da Blogger Leman Tatlı İngilizce atölyesi kurslarına da katılarak çocuklara sağlıklı beslenme alışkanlıkları kazandırmaya çalışıyor.

Bu süreç içerisinde kazanmış olduğu deneyimlerle kendi projesini hayata geçiren Nebahat Güneşer, kendi işletmesini kurmanın sevincini yaşıyor. Her detayını hassas düşünerek oluşturduğu GÜNEŞER BAKERY, oldukça hijyenik ve kendisinin tasarlamış olduğu işletmesinde müşterilerine inanılmaz sıcak bir ortam sunuyor.

KENDİ İŞİNİN PATRONU OLDU

IMG_9566Uzun yıllardan bu yana doğal ekmekler sektöründe iş tecrübesini, kendi kurduğu işletmesiyle devam ettiren GÜNEŞ BAKERY işletme sahibi Nebahat Güneşer, KOBİGÜNDEM Dergisi’ne açıklamalarda bulundu. Güneşer, kendi işletmesini kurma fikrinin son bir yıldan bu yana oluştuğunu belirterek “Bu fikrimi gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşamaktayım. Geldiğim noktada kendi işimin patronu oldum. Bu da yaptığım işi daha çok benimseyip sevmenin heyecanını yaşatıyor. Bu çerçevede başarılı olmayı amaçlıyorum. İşletmemizin tamamını kendi fikirlerim ve iç mimari destek alarak oluşturdum. Müşterilerimize en kaliteli hizmeti vermek için her detayı özenle düşündük. GÜNEŞER BAKERY ve ‘Nebahat Abla’nın Doğal Ekmek Çeşitleri’ olarak alanımda başarılı olmayı amaçlıyorum” dedi.

PİZZA VE SERPME KAHVALTI

ÇEŞİTLERİYLE MÜKEMMEL LEZZETLER

IMG_9548Faaliyet alanına ilişkin de bilgiler veren Nebahat Güneşer, açıklamalarını şu şekilde tamamladı: “İşletmemizde ekşi mayalı tam buğday ekmek çeşitleri, simit, pizza ve serpme kahvaltı çeşitlerimizle müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Kahvaltı çeşitlerimizde, aile işletmemiz olan GÜNEŞER et, sucuk ve kavurma ürünlerini kullanmaktayız. Özellikle hafta sonları toplu gelen müşterilerimiz bulunuyor. Bu anlamda her geçen gün müşteri portföyümüz artarak devam ediyor. Ürünlerimizin tamamını organik olarak hazırlıyoruz. Ayrıca organik ekmek çeşitlerinin satışını yapıyoruz. Bu faaliyetimizle de perakende satışımızın yanı sıra, restoranlar ve çeşitli kurumlardan toplu gelen talepleri de rahatlıkla karşılayabiliyoruz. Hatta şehir dışına da kargoyla gönderiyoruz. Bu alanda kendi markamı oluşturarak başarılı olmayı hedefliyorum.”

Comments are closed.