RSSEMS ONATÇA, Sosyal aktivitelerle dikkat çekiyor…

Cts, Haz 18, 2016

Genel

IMG_3096Adana merkezde ve Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölgesi’nde üretim tesisleri bulunan EMS ONATÇA, IŞIN BORU markasıyla Adana bayilikleri, satıcıları ve kullanıcılarıyla birlikte iftar yemeğinde bir araya geldi.

Adana Merkez Beyzade tesislerinde bir araya gelen IŞIN BORU Adana bayilikleri, satıcıları ve kullanıcıları hep birlikte iftar yemeğinde buluştular. Her yıl geleneksel hale gelen EMS ONATÇA, iftar yemeği organizasyonuyla bir araya gelen yaklaşık 300 civarında ki IŞIN BORU bayilikleri, satıcıları ve kullanıcıları zengin menü çeşidiyle rahat ve nezih bir ortamda iftarını açtılar.

SOSYAL AKTİVİTELERE AĞIRLIK VERİYOR

IMG_3113Her yıl geleneksel halle getirdikleri iftar yemeği organizasyonu ile IŞIN BORU Adana bayilikleri, satıcıları ve kullanıcılarıyla bir arada olduklarını söyleyen EMS ONATÇA, Genel Müdürü Muzaffer Onatça,şu şekilde açıklamalarda bulundu: “Şirketimiz bünyesinde her yıl olduğu gibi çeşitli organizasyonlarla bir arada olmaya özen gösteriyoruz.Bugün burada yaklaşık 300 kişilik iftar yemeğiyle bir arada olmanın huzurunu yaşamaktayız.Yıl içerisinde çeşitli aktivitelerle yemek,toplantı ve sosyal faaliyetler çerçevesinde bir takım organizasyonlarla bir araya geliyoruz.Birlik ve beraberliğimizi pekiştirmenin yanı sıra,rahat ve nezih bir ortamda, bir arada olmanın huzurunu yaşıyoruz”

30 AYRI ÜLKEYE İHRACAT YAPIYOR

IMG_3088Ayrıca IŞIN BORU, üretim hatlarıyla ilgilide bir takım bilgileri veren Muzaffer Onatça, açıklamalarını şu şekilde tamamladı: “Üretim hatlarımız son sistem teknolojik alt yapıya sahip olmaktadır. IŞIN BORU markamızla Adana’da üretip dünyaya satış yapıyoruz. IŞIN BORU, markamızla yurtiçi pazarın yanı sıra, yaklaşık 30 ayrı ülkeye ihracat gerçekleştiriyoruz. Sizlerden aldığımız bu güçle IŞIN BORU markamızı dünya genelinde daha güçlü bir konuma ulaştırmayı amaçlıyoruz. IŞIN BORU markamızla PPRC boru ve ek parçaları, PVC atık su borusu ve ek parçaları ve KORUGE boru üretimini yapmaktayız.”dedi.

 

 

 

 

Comments are closed.