RSSKA Yapı Proje Ofisi,farklı projelere imza atıyor…

Per, Nis 30, 2015

Genel

IMG_69121994 Yılından bu yana Adana’da statik proje çizimiyle faaliyet yürüten KA Yapı Proje Ofisi, inşaat alanında farklı projeleriyle kendisinden söz ettiriyor.

Tam 21 yıldır betonarme proje ve çelik konstrüksiyon proje hesap ve çizimlerini yapan KA Yapı Proje Ofisi, sektörde çok farklı projeleriyle de kendisinden söz ettiriyor. Firma,  binlerce metrekare konut, işyeri ve depoları hesap ve çizimlerini yaparak sektörde ilerleme kaydediyor. Özelikle betonarme ve çelik konstrüksiyon projelerinde uzun yıllardan bu yana yürüttüğü faaliyetlerle önemli deneyimlere sahip olan firma, yine sektörde çok farklı projelere ile de gündeme geliyor.

21 YILLIK DENEYİM VAR

TAVEKS A.Ş    DEPO VE SİLOAdana ve ilçeleri başta olmak üzere,pek çok projelerinin tamamlanarak devreye alındığını ve yine Adana Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölgesinde binlerce metrekare projelerinin olduğunu ifade eden KA Yapı Proje Ofisi İşletme Sahibi ve İnşaat Mühendisi A. Kadir Kılıç şunları söyledi: “1994 yılında mühendislik fakültesini bitirdikten sonra, kendi aile şirketimizde iş hayatına başladım. Kısa bir süre içerisinde kendi proje ofisimi oluşturarak ticari faaliyetlerimi kendi işletmemde yürütmeye başladım. Sektörde 21 yıllık bir deneyim ve titizlikle çalışmalarımızı yürütüyoruz. Geldiğimiz noktada sektörde çok önemli projelere imzamızı atmış bulunmaktayız. Özelikle Adana Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölgesinde devam eden projelerimizle birlikte, 100 bin metrekare betonarme ve çelik konstrüksiyon projelerini karma olarak hesaplayıp müşterilerimize teslimatını gerçekleştirdik.”

FARKLI PROJELERİ DE VAR

umut metin inşaatBetonarme ve çelik konstrüksiyon projeleriyle birlikte sektörde çok farklı projelerde imza atıklarını bildiren A. Kadir Kılıç, açıklamasını şöyle sürdürdü: “Prefabrik ve çelik silo projelerimizle de hizmet vermekteyiz. Bu alanda da pek çok projelerimiz tamamlanarak devreye alınmış olmaktadır. Yine Özyürek Consept’e ait otopark üzerine havuz yapılması projesi, Taveks AŞ’ye ait bin dört yüz tonluk çelik silo projesi, Orhan Büyükkardeş’e ait konutlarda döşemlerin epoksiyle birleştirilerek yeni döşemelerin oluşturulması, Kuzey Irak’da makine mühendislik uygulaması yapan Ufuk Eşme’ye ufak stadyum projesi, çelik hastane projesi gibi pek çok farklı projelerimiz tamamlanarak hizmete sokulmuştur. Yine İskenderun’da faaliyet yürüten Ekin Gübre AŞ’ye ait depolarında ki makasların yükseklik sınırından dolayı yaşanan sorun, tarafımızdan çözümleri bulunarak projelendirilip imalatları yapılarak müşterinin hizmetine sunulmuştur.”

KONTROL VE MÜŞAVİRLİK HİZMETİ

çatı detayıProje çiziminin yanı sıra, inşaat sektörüne yönelik kontrol ve müşavirlik hizmetleri de verdiklerini söyleyen A.Kadir Kılıç şunları söyledi: “Bünyemizde konusunda uzman mimar, mühendis ve inşat teknikerlerinden oluşan bir ekiple çalışmalarımızı yürütüyoruz. Proje hizmetlerimizin yanı sıra, sektörde önemli bir deneyim gerektiren kontrol ve müşavirlik hizmetlerini de bünyemizde vermekteyiz. Konut binalarının depreme dayanaklığı, betonarme projelerinin hesap ve çizimleri hazırlanarak belediyelerden gerekli belge ve ruhsatları alınarak yapı sahibine teslimatını yapmış oluyoruz.”

 

 

 

 

 

 

 

 

Comments are closed.