RSSGurme Balkaymak markası, doğal ürünlerle dikkat çekiyor…

Çar, Şub 11, 2015

Genel

IMG_5113Adana merkezde faaliyete geçen Gurme Balkaymak, doğal ürün satışlarıyla dikkat çekiyor.

Adana’da 35 yıldır çelik silo imalatı sektöründe faaliyet yürüten Ayhan Deniz, yaptığı yeni yatırımla birlikte gıda sektörüne de giriş yaptı. Adana merkezde farklı bir konsept olarak planladığı şarküteri markette tamamı doğal gıda ürünlerden oluşan kahvaltılık ürünlerle Türkiye’nin damak tatlarını Adanalı tüketiciye sunuyor. Görkemli bir açılışla sektöre giriş yapan Gurme Balkaymak, ürünleri ilk günden itibaren tüketicinin büyük bir ilgisiyle karşılandı. Adana Büyük Şehir Belediyesi Başkanı Hüseyin Sözlü, Mersin Toroslar Belediye Başkanı Hamit Tuna, Karaisalı Belediye başkanı Saadettin Aslan ve çok sayıda sanayici ve iş adamalarını bulunduğu açılışa yüzlerce vatandaş büyük ilgi gösterdi.

AÇILIŞ GÖRKEMLİ OLDU

balkaymak logoİlk günden bu kadar ilginin olacağını tahmin etmediğini ifade eden Gurme Balkaymak işletme sahibi Ayhan Deniz şöyle konuştu: Yakın dönem içerisinde planladığımız çalışmalarla farklı bir sektöre yatırım yapma kararı aldık. Çelik silo imalatının yanı sıra gıda sektörüne giriş yaptık. Çok farklı bir konsepte planladığımız Gurme Balkaymak, şarküteri marketimizi devreye aldık. Her detayı en ince ayrıntısına kadar büyük bir titizlikle tamamladığımız işletmemiz 250 metrekarelik bir alandan oluşmaktadır. Gurme Balkaymak markamızla satışını yaptığımız ürünlerin tamamı doğal ve organik ürünlerden oluşmaktadır. Fabrikasyon hiçbir ürünü işletmemizde bulundurmamaya özen göstereceğiz. Açılışını yaptığımız işletmemizde ilk günden bu yana olumlu tepkiler almaktayız. Çok kısa bir dönem olmasına rağmen, yoğun ilgi her geçen gün artarak devam etmektedir.”

IMG_4990ÜRÜNLERİN TAMAMI ORGANİK

Türkiye’nin farklı bölgelerindeki lezzetleri doğal ve organik ortamlarda üretilen ürünleri Adanalıların damak tadına sunduklarını söyleyen Ayhan Deniz, açıklamalarını şu şekilde devam etti: “Özelikle sınırlı sayıda üretimi yapılan Anzer balı, Kaçkar balı ve Petran balını Adanalı tüketicilerin damak tadına sunmuş olduk. Yine çiçek balı,kestane balı,hakiki karakovan balı ve kütüklü bal çeşitlerimizde bulunmaktadır.Ayrıca camus kaymağı, peynir çeşitlerimiz,reçel çeşitlerimiz,sucuk ve pastırma çeşitlerimizle birlikte geniş bir ürün portfeyine sahibiz. Gurme Balkaymak,olarak tüketiciye sunduğumuz ürünlerimizin tamamı organik ve GDO’suz ürünlerden oluşmaktadır. Her detayını en ince ayrıntısına kadar düşünerek devreye aldığımız Gurme Balkaymak, işletmemizde ülkemizin değişik yörelerine has damak tatlarını müşterilerimizle buluşturduk.”

ÜRÜN PORTFÖYÜ ÇOK GENİŞ

IMG_5031GDO’suz kahvaltılık zengin ürün çeşitleriyle faaliyet yürüttüklerini vurgulayan Ayhan Deniz şunları söyledi: “Şarküteri marketimizde çok geniş bir ürün porfeyimiz bulunmaktadır. Başlıca bal gurubumuzda Anzer Balı, Kaçkar Balı, Petran Balı, Çiçek Balı, Kestane Balı, Hakiki Kara Kovan Balı ve Kütük Balı bulunmaktadır. Peynir guruplarımızda ise Tulum Peyniri, Obruk Peyniri, Kars Gravyeri, Kars Kaşarı, Çanakkale Ezine Peyniri, Kütahya Özel Peyniri, Hatay Peyniri, Sepet Peyniri ve Trabzon Tereyağı olmaktadır. Yine değişik tatlarda reçel çeşitlerimizle birlikte ürün guruplarımız oldukça zengindir. Özelikle ithal patates reçeli, tüm yeşil cevizden yapılan ceviz reçeli, domates reçeli, patlıcan reçeli, karadut reçeli ve mürver çiçeği reçeli oldukça ilgi gören ürünlerimiz arasında yer aldı .Ayrıca Bursa Gemlik siyah sele zeytini, Hatay kırma zeytin, Halhalı zeytin, Külü zeytin çeşitleri ve Hatay değirmen zeytin yağı, Hicaz nar ekşisi, Cin nar ekşisi ve Kayseri karamamuşlar sucuk ve pastırma çeşitlerimizle hizmet veriyoruz.”

 

 

 

 

 

Comments are closed.