RSSSanat Kahvesi hizmete başladı…

Çar, Nis 16, 2014

Genel

Adana Merkez Reşatbey Mahallesi’nde farklı bir konseptle faaliyete geçen Sanat Kahvesi, müşterilerine rahat ve nezih bir ortamda hizmet sunmanın keyfini yaşıyor.

Burhan Özek tarafından Adana’da Şubat ayında kurulan Sanat Kahvesi görsel tasarımı ve sanatsal aktiviteleriyle ilgi çekmeyi amaçlıyor. KOSEGB Girişimcisi Burhan Özek, sektörde 12 yıllık iş deneyiminin ardından KOSEGEB destekli işletmesini devreye almanın sevincini yaşıyor. Toplamda 620 metrekarelik bir alandan oluşan bahçeli ve iki katlı işletmesinde birçok yenilikler yaratarak, farklı bir konsepte hizmet vermeyi amaçlayan Sanat Kahvesi, şimdiden yoğun bir ilgiyle karşılaşıyor. Önümüzde ki dönemlerde sanatsal birçok aktiviteyi bünyesinde oluşturarak sektörde farklılık yaratmayı amaçlıyor.

FARKLILIK YARATMAYI HEDEFLİYOR

Sektörde uzun yılların deneyim ve birikimiyle kendi işletmesini kurmayı hedeflediğini ifade eden Burhan Özek, şu şekilde açıklamalarda bulundu: “Öncelikli hedeflerimden biri sektörde farklılık yaratarak kendi işletmemi hayata geçirmekti. Bu anlamda gerekli araştırmaları yaparak, Pazar ve ihtiyaç durumunu bölgede ki potansiyeli göz önünde bulundurarak ilk adımımı atmaya başladım. Ardından KOSGEB girişimci eğitimini tamamlayarak süreci başlatmış olduk.2014 Yılı şubat ayı içerisinde işletmemizin tüm birimlerini oluşturarak devreye almış olduk. KOSEGEB destekli işletmemizde en kaliteli hizmeti sumaya çalışacağız. Bu anlamda KOSGEB desteklerini önemsiyorum. Girişimcilere olan katkısıyla önemli bir motivasyon sağlıyor. Bizde bu motivasyonla işimizde ve kendi alanımızda farklılık yaratarak faaliyetlerimizde yoğunlaşacağız.”

SANATSAL AKTİVİTELER YAPCAK

Sanat Kahvesi olarak, alkolsüz yiyecek ve içeceklerden oluşan çeşitli menüleriyle faaliyet yürüttüklerini vurgulayan Sanat Kahvesi İşletme Sahibi Burhan Özek, açıklamalarını şu şekilde tamamladı: “İşletmemiz kitap okuma bölümü, resim fotograf bölümü ve toplantı salonu olmak üzere farklı birimlerden oluşmaktadır. Ayrıca iş toplantıları, toplu kahvaltı organizasyonları gibi pek çok alanda hizmet vereceğiz. İşletmemiz iki katlı, bahçeli 620 metrekarelik bir alandan oluşmaktadır. İç ve dış görsel tasarım ve dekorasyonu ile rahat bir ortamda müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunmaya çalışacağız.” dedi.

 

Comments are closed.