RSSAraçları yakından izliyor,sektörde 18 bin araca hizmet veriyor…

Cts, May 12, 2012

Genel

Merkezi Adana’da bulunan OTOBROKER LTD, “ OTOCELL” markasıyla Türkiye ve yurt dışında 18.bin arca hizmet veriyor.

Adana’da 2008’de faaliyete başlayan OTOBROKER LTD, 1996’dan bu yana otomotiv sektöründe çalışmalarını yürüten Ahmet Türemiş tarafından kuruldu. Firma, oluşturduğu OTOCELL markasıyla araç takip ve kontrol sistemleri sektöründe 18 bin araca hizmet veriyor. Araç takip sistemi üretim ve satışı, Petrol Ofisi Automatic (Taşıt Tanıma Sistemi)  acenteliği, sigorta acenteliği ile otomotiv sektörüne hizmet verdiklerini söyleyen OTOCELL Genel Müdürü Ahmet Türemiş, “Otomotiv sektöründe 16 yıllık bir deneyimin ardından kendi işletmemizi kurduk. Adana merkezden tüm Türkiye geneline araç takip sistemi, güzergah takip, koli takip gibi daha pek çok konuda sektörel çözümlerimizle birlikte hizmet veriyoruz. Üretim tesisimiz Manisa Organize Sanayi Bölgesi’nde. Bunun yanı sıra, yazılım ve AR-GE birimimiz İzmir’de faaliyet yürütmekte. Konusunda uzman ve teknik bir kadromuzla çalışmalarımızı sürdürüyoruz. 6 yazılım mühendisi, 4 elektrik ve elektronik mühendisi ve fabrikamızda çalışanlarımızla birlikte toplam 65 kişilik bir kadroyla satış, pazarlama ve teknik servis da dahil olmak üzere geniş bir alanda hizmet vermeye devam ediyoruz” dedi.

REFERANSLAR BÜYÜK

KOBİ’lere, büyük işletmelere, sanayi kuruluşlarına ve kurumlara araç takip sistemlerinde son teknoloji cihazlarla hizmet verdiklerini dile getiren OTOCELL Genel Müdürü Ahmet Türemiş, Adana’da yaklaşık 10 kişilik bir ekiple faaliyet yürüttüklerini kaydetti. Doğu Akdeniz Bölgesi başta olmak üzere, Güneydoğu ve Doğu Anadolu bölgesine hizmet vermek için Adana’da yapılanmaya gittiklerini belirten Türemiş, “Türkiye genelinde büyük çapta referanslarımız var. Başta  DO&CO, Albayrak Şirketler Grubu,Coca Cola, İstanbul İl Trafik Müdürlüğü, İstanbul Büyükşehir Belediyesi,Pendik Belediyesi, Bursa Nilüfer Turizm, Panda Türkiye ve Naksan Holding gibi güçlü referanslarımızın yanı sıra, bir çok sanayi kuruluşu ve işletmeler müşteri portföyümüzde bulunuyor. Mevcut ekibimizle, tüm teknik donanımlara sahip olduğumuzu ve araç takip sistemlerinde iddialı bir konuma ulaştığımızı söyleyebiliriz” diye konuştu. Ayrıca bir Türk markası olan OTOCELL, Suudi Arabistan başta olmak üzere tüm Arap yarımadasına yazılım ve donanım satışı ile de ekonomiye katkı sağlamaktayız” dedi.

MALİYETLER DÜŞÜYOR

Araç takip sistemlerinin önemine ve sağladığı faydalara da değinen Ahmet Türemiş şöyle devam etti: “Markamız OTOCELL, teknoloji ile nakliye ve lojistik sektörlerine ve araçlarını takip etmek isteyen değişik sektörlerden tüm müşterilerine ekonomik, güvenilir ve pratik araç takip ve filo yönetim sistemleri çözümleri sunuyor. OTOCELL çözümlerinden yararlanan araç filosuna sahip şirketler, filolarını kolaylıkla yönetmekte, araçlarını takip edebilmekte, haberleşmekte ve rekabette bir adım öne çıkmaya geçebilmekte. En önemli unsur da araç takip sistemi ile harita üzerinde takibinin yanı sıra filonuzun performansını artıracak, maliyetleri düşürecek ve iş sürecini hızlandıracak olması. Ayrıca OTOCELL olarak tüm müşterilerimize sistemli bir akaryakıt tedariği de sağlamaktayız. PO Automatic sistemini de Türkiye genelinde ücretsiz olarak müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız.”

AR-GE’YE ÖZEL ÖNEM

Yüksek müşteri memnuniyetini hedef aldıklarını, özel müşteri taleplerini çok dikkatli bir şekilde analiz ederek ve ihtiyaçlar doğrultusunda çözümler ürettiklerini ifade eden Ahmet Türemiş, “Uzun yılların vermiş olduğu deneyimle müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda özel araç takip ve filo yönetim çözümlerini de sunmaktayız” dedi. Teknoloji tasarlayan ve üreten dinamik bir şirket olduklarını vurgulayan Türemiş, “Gerektiğinde müşteriye özel çözümler geliştire biliyoruz. Müşteri memnuniyeti, öncelikli hedeflerimiz arasıda. Bu nedenle teknik kadromuzun yanı sıra AR-GE çalışmalarına büyük önem vermekteyiz. Herhangi bir verinin kontrol altına alınması, çözüme ulaşması, iş gücüne katkı sağlamsı gibi pek çok konuyu dikkate alarak, gerekli analiz ve tedarikleri tamamlayarak sonuca bağlıyoruz” şeklinde konuştu.

 

Comments are closed.