RSSALFA-TEK Makine,LEOTEC markası ile pazar payını artırıyor…

Cum, Şub 10, 2012

Genel

LEOTEC markası ile ürettiği ataşmanları, dünya çapında bilinen ve kullanılan forklift ve/veya iş makinelerinde kullanılmakta olan ürün gurubuna, REACH STACKER’ da kullanılmak üzere TOOL CARRIER COIL TONG, kıskacını piyasaya sunarak LEOTEC markasını güçlendiriyor.

LEOTEC’LE ÖZEL ÜRÜNLER

LEOTEC markası ile İSDEMİR’in makina parkına özel tasarımla üretim yaptıklarını açıklayan ALFA-TEK Makine LTD, Ataşman Satış ve Pazarlama Müdürü Ali Salas, açıklamalarını şu şekilde sürdürdü. “ REACH STACKER’da kullanılmak üzere özel tasarım yaparak üretimini yaptığımız TOOL CARRIER COIL TONG Kıskacını, İsdemir’e teslim ettik. Saha uygulamasında yapılan testleri başarı ile geçen kıskacın çalışması, İsdemir yetkilileri tarafından, beğeni ile izlendi. Taşıma kapasitesi 30 bin kg olan kıskaç, stok sahasında veya taşıyıcı araç üzerindeki yüksek tonajlı sac ruloların taşınmasında, bir noktadan diğer noktaya nakledilmesinde kullanılacak. Yerli üretimdeki payını gün geçtikçe arttırmaya çalışan ALFA-TEK Makina, ürün gamına ilave ettiği bu kıskaç ile sektörün ihtiyacını karşılamak için tüm gücüyle yeni ve ekonomik ürünler üreterek, ülke ekonomisine katkı sağlayacak girişimlere devam edecektir” dedi.

KALİTEYİ ÖN PLANDA TUTUYOR

Forklift ve iş makinaları ataşman pazarında lider olma yolunda emin adımlarla ilerleme kaydettiklerini söyleyen Sn.Ali SALAS, “Mevcut, yeni ve özel ataşman tasarımlarını konuya hakim, tecrübeli ve eğitimli profesyonel kadro ile bilgisayar destekli tasarım modülleri kullanarak gerçekleştiriyoruz. LEOTEC markası ile imalatını yaptığımız ürünlerin, teknolojik seviye ve performansının yanı sıra, satış ve satış sonrası müşteri hizmetleri birimimizle en kaliteli hizmeti sunmaya çalışıyoruz. Bunun yanı sıra, ISO 9001:2008 kalite belgesine sahip olan firmamız, bünyesine CE Sertifikasyonunu da katarak kalitesini ispatlamıştır.Bu doğrultuda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmanın gururunu taşımaktayız”dedi.

SÜREKLİ BÜYÜME

Merkezi Adana’da olan ALFA-TEK Makina, 2000 yılından beri üretmekte olduğu LEOTEC markası ile forklift ve iş makineleri sektöründe söz sahibi olduklarını dile getiren Ali Salas, “Geçen yıl başlayan ve periyodik olarak devam Çin Halk Cumhuriyeti’ne yapmakta olduğumuz ataşman ihracatına 2012 yılında da Avrupa’yı kattık. Avrupa kıtasının 8 ülkesi Polonya, Litvanya, Letonya, Estonya, Ukrayna, Çek Cumhuriyeti, Slovakya ve Macaristan  gibi ülkelere de  distribütörlük verdik” diye konuştu. Türkiye, Avrupa, Orta Asya ve Ortadoğu pazarına hitap ettiklerini söyleyen Ali Salas, “Forklift ve iş makineleri için en uygun ataşman ve bağlantı parçalarını üreten firmamız kısa sürede sektörde büyüme kaydetti” dedi. 2000 yılında Önay Bahçe ve Turgut Kaya tarafından kurulan ALFA-TEK Makina Ltd, 2007’de yeni tesis yatırımlarını gerçekleştirmiş olup, modern ekipman, tezgah ve tecrübeli çalışanlarıyla seri üretime geçmiştir. Yeni tesis 6 bin metrekare kapalı olmak üzere, toplam 52 bin metrekarelik bir alandan oluşmaktadır.

 

Comments are closed.