RSSTerapi Bilgisayar çıtayı yükseltiyor…

Sal, Ağu 16, 2011

Genel

Adana’da 2003’te kurulan Terapi Bilgisayar LTD. müşteriye özel ve ihtiyaç durumuna göre en uygun yazılımlarla çözüm önerileri sunuyor

Yazılım Mühendisi Merih Akçil ve Emrah Akçil tarafından kurulan Terapi Bilgisayar, firmalarla anlaşmalı teknik servis hizmetleri, bilgisayar satışı, laptop bakım ve tamiri, web tasarımı, host-domain işlemleri ve özel yazılım çözümleri gibi geniş bir alanda faaliyet yürütüyor. Sektörde gerekli olan tüm sertifikalara sahip olan Terapi Bilgisayar, alanında tecrübeli ve bilgili yaklaşık on kişilik bir ekiple ve iki servis aracıyla 500 metrekarelik kapalı alanda çalışmalarını sürdürüyor.

HIZLI OLMALIYIZ

Terapi Bilgisayar ortaklarından Yazılım Mühendisi Merih Akçil, “İşletmelerin bilgisayar ve yan malzemeleriyle ilgili, her türlü sorumluluk bilincinde hareket ederek, en kısa zamanda etkili çözümler üretmek, en temel prensiplerimizden. Bunun sebebi zamanın ve iş kaybının ne denli önemli olduğunu bildiğimizden ve müşterilerimizin bir çoğunun işinde kesintiye tahammülü olmadığı için kaliteli, hızlı ve hatasız çalışmayı benimsedik” dedi.

MÜŞTERİYE ÖZEL PROJE

Bir işletmenin bilgisayarla işleyen, sistemiyle alakalı donanım, yazılım, ağ sistemleri, ağ güvenliği, veri güvenliği, satın alma danışmanlığı, iş akışını düzenleyecek her türlü yazılım ve lisanslamayı kendi bünyelerinde sağladıklarını söyleyen Merih Akçil, “Firmamız her türlü yazılım lisanslamayı, en başından sonuna kadar temin edebiliyor ve çözümleyebiliyor. Yazılım projelerinde izlediğimiz yol, firmada işleyen sistemin sorunlu kısımlarının tespit edilmesi ve çözümlenmesine uygun projeler geliştirerek, müşteriye sunumu yapılarak, uygulama aşamasına geçiyoruz” diye konuştu.

İHTİYACA GÖRE YAZILIM

Piyasada bulunan hazır yazılımlarla ilgili de görüşlerini dile getiren Yazılım Mühendisi Merih Akçil, “Hazır yazılımlar çoğunlukla işletmelerin ihtiyacını karşılayamıyor. Yine program üzerinde işletmeye özel değişiklikler yapılamadığı için doğal olarak birçok bölüm kullanılamamaktadır. Bizim ürettiğimiz yazılımlarda, öncelikle işletme ihtiyaç durumu tespiti yaparak en uygun çözümü uygulamaya alıyoruz. Bu anlamda vermiş olduğumuz yazılım hizmeti bizi sektörde bir adım öne çıkarıyor. Ayrıca web tasarımını ve barındırma faaliyetlerimizi güvenliği en üst düzeyde olan sunucularımızda vermekteyiz” şeklinde konuştu.

 

 

 

Comments are closed.