RSSEKSEN CNC LTD. Adana şubesiyle pazar payını artırdı…

Cts, Tem 21, 2018

Genel

GENEL MÜDÜR HAKAN GÜLMEZMerkezi İzmir Birinci Sanayi Sitesi’nde bulunan EKSEN CNC Makine San. Tic. Ltd. Şti., Adana şubesiyle pazar payını artırarak bölgedeki imalat sektörüne hizmet veriyor.

2010 yılında İzmir Birinci Sanayi Sitesi’nde Elektrik Elektronik Mühendisi Hakan Gülmez ve Makine Mühendisi Süleyman Yüksel ortaklığında faaliyete geçen EKSEN CNC Makine San. Tic. Ltd. Şti., 2015 yılında Adana şubesini açarak bölgedeki imalat sanayi sektörüne de hizmet vermeye başladı. Ege bölgesi başta olmak üzere, Türkiye’nin pek çok yerine hizmet veren firma, Adana şubesiyle de Doğu Akdeniz bölgesindeki müşteri portföyünü artırarak, sektörde ilerleme kaydediyor. CNC makineleri ve ekipmanları satışı yapan EKSEN CNC, servis ve yedek parça hizmetini de yine kendi bünyesinde yürütüyor.

İMALAT SEKTÖRÜNE HİZMET VERİYOR

CNC BORWECK, CNC TORNA, CNC DİKİŞLEME MERKEZİ, CNC TAŞLAMA, CNC DELİK DELME makineleri satış, servis ve yedek parça hizmetleriyle faaliyet yürüttüklerini IMG_7346söyleyen EKSEN CNC Makine LTD. Genel Müdürü Hakan Gülmez, Kobigündem Dergisi’ne yaptığı açıklamada, merkezi İzmir’de bulunan firmanın, Adana şubesi ile birlikte imalat sanayi sektörlerine hitap ettiğini bildirdi. Gülmez, “Sanayi sektörü başta olmak üzere, demir çelik, otomotiv, savunma sanayi, plastik kalıp imalatçıları, sac kalıp imalatçıları gibi geniş bir kesimde üretim yapan sektörlerle çalışıyoruz. Üretici firmaların üretim hatlarını güçlendirerek, teknolojik alt yapılarını oluşturuyoruz. En başta iş gücünü azaltarak, zaman kazanmalarını ve daha hassas üretim yapmalarını sağlamış oluyoruz” dedi.

TEKNİK DONANIMI YÜKSEK, GENİŞ KADRO

Bünyelerinde, konusunda oldukça deneyimli, teknik bir kadroyla faaliyet yürüttüklerini özellikle ifade eden Hakan Gülmez, açıklamalarını şu şekilde tamamladı: “Elektronik IMG_7386teknolojiyle donatılmış CNC makinelerinin satış, montaj, yedek parça ve teknik servis hizmetlerinin tamamını kendi bünyemizde yürütüyoruz. Dolayısıyla konusunda teknik tüm donanımlara sahip bir kadroyla çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Hali hazırda on yedi kişilik ekibimizin, on dört personeli mühendis ve diğer üçü de teknik elemanlardan oluşmaktadır. Teknik alt yapısı sağlam olan firmamız, müşterilerine en kaliteli hizmeti vererek, kendi alanında imalat sanayi firmalarına teknolojik danışmanlık yaparak üretim hatlarına katkı sağlamaya devam edecektir” dedi.

Comments are closed.