RSSDAC LTD, Bayilik sisteminin İlk startını verdi…

Per, Şub 22, 2018

Genel

DAC KAPAK MANŞET FOTOMobilya sektörüne hızlı bir giriş yapan DAC LTD, Adana Turgut Özal bulvarı üzerinde ilk bayisini devreye alarak, Türkiye geneli bayilik sistemine geçişinin ilk startını verdi.

Adana’da Keresteciler sitesinde ki üretim tesisinde mobilya üretimini dijital baskıyla taçlandıran DAC Dış Ticaret San. Ve Tic. Ltd. Şti, Adana Turgut Özal Bulvarı üzerinde ilk bayisinin açılışını gerçekleştirdi.2018 yılında bayilik sistemine ağırlık vererek Türkiye geneline hitap etmeyi hedefleyen firma, İstanbul, Ankara, İzmir başta olmak üzere, çeşitli iller de oluşturacağı bayilikler sistemiyle  “DAC” markasını güçlendirmeyi amaçlıyor. Dijital baskıyla bölgede bir ilik gerçekleştiren firma Zeki Sarı ve Serdal Özdemir, ortak girişimiyle faaliyetlerini sürdürüyor. Yeni tarz mobilya üretiminin yanı sıra, ayrıca bölgede ki imalatçı firmalara yönelik de etiket çalışmalarıyla dikkat çekiyor. DAC LTD, olarak yenilikler yaratan firma, yatırımlarını aralıksız sürdürerek mobilya sektöründe ki kalitesini konuşturuyor.

20180201_103224ÖZEL TASARIMLARLA ÜRETİM YAPIYOR

2017 Yılı son çeyreğinde, ortak girişim projeleri olarak DAC Dış Ticaret San. Ve Tic. Ltd.Şti’ni faaliyete geçirdiklerini belirten DAC LTD. Genel Müdürü Zeki Sarı, Kobigündem Dergisine şu şekilde açıklamalarda bulundu: “Bölgede mobilya imalatına yönelik yeni bir teknolojiyi getirmiş olduk. Özelikle mobilya da dijital baskıda bir ilki gerçekleştiriyoruz. İki bin metrekarelik bir alandan oluşan üretim tesisimizde sandalye, masa, sehpa, oturma grupları, yatak odası takımı ve ofis mobilyaları olmak üzere, mobilya üretimini yapmaktayız. Üretim hatlarımız CNC tezgahları, 20 tonluk pres ütü, bilgisayar sistemli lazer printer ve ileri teknoloji dijital baskı makinelerinden oluşmaktadır. Ayrıca yurtdışından ithal ettiğimiz FDF ve bez kumaş ürünlerimizle isteğe bağlı özel tasarımlarla üretim yapmaktayız. Farklı ve çok çeşitli seçeneklerimizle müşterilerimize sunmuş olduğumuz ürünlerle mobilya da yeni bir tarz yaratıyoruz.”

İLK BAYİSİNİ OLUŞTURDU

medyavizyonAdana Turgut Özal Bulvarı üzerinde ilk bayisinin açılışını yaptıklarını ifade eden Zeki Sarı açıklamalarına şu şekilde devam etti: “Mobilya sektöründe daha yolun başlarında olmamıza rağmen yoğun bir ilgiyle karşılaştık. Yeni tarz, dijital baskılı mobilya ürünlerimizle dikkat çekmeye başladık. Buda bayilik sistemini oluşturmamıza vesile oldu. Bünyemizde oluşturacağımız bayilik sistemleriyle direkt olarak müşterilerimize ürün satışını gerçekleştirmeye başladık. Adana Turgut Özal Bulvarı üzerinde kendi bünyemizde oluşturduğumuz ilk bayimizi devreye aldık. Bu doğrultuda yine yakın dönem içerisinde yapacağımız girişimlerle Adana bayi sayımızı çoğaltmayı hedefliyoruz. Real yolu ve hayal park civarlarında araştırmalarımızı sürdürüyoruz.”

TÜRKİYE GENELİ BAYİLİKLER VERECEK

20180201_130446Kendi bünyelerinde oluşturdukları bayilikler birlikte Türkiye geneli bayilik vereceklerini de belirten Zeki Sarı, açıklamalarını şu şekilde sürdürdü: “Öncelikli hedefimiz kendi bünyemizde bayilik sistemine ağırlık vermektir. Bunun yanı sıra, Türkiye geneli bayiliklerde vermeyi düşünüyoruz. Bu yönde ciddi çalışmalarımızı sürdürüyoruz.2018 Yılı bayilik hedefimiz Türkiye geneli yüze yakın bayilik ağını oluşturmaktır. İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya başta olmak üzere, pek çok ilde bayilik ağlarımızı oluşturmayı hedefliyoruz. Bu yönde alt yapı çalışmalarımız hızlı bir şekilde sürdürüyoruz. İlerleyen süreç içerisinde bu anlamda gelen talepleri büyük bir ciddiyet içerisinde değerlendireceğiz. Türkiye’nin 81 ilinde yapılanmamıza ağırlık vererek, bayilik ağımızı güçlü bir şekilde oluşturmayı hedefimize almış bulunmaktayız. İki yıllık bir süreç içerisinde bu hedeflerimize ulaşarak, iki yüze yakın Türkiye geneli satış noktalarımızda ürün satışlarımızı gerçekleştireceğiz.”

MAKİNE İMALATÇILARINA DA HİTAP EDİYOR

20180201_161336Ayrıca makine imalatçı firmalarına yönelik de makine etiketleri, makine ön panel ve front çalışmalarıyla birlikte hitap etiklerini söyleyen Zeki Sarı, açıklamalarını şu şekilde tamamladı: “Amerika’dan özel olarak getirmiş olduğumuz alüminyum sac levha üzerine resim kalitesinde dijital baskı yapıyoruz. Çeşitli ebatlarda üretimini yaptığımız etiket çalışmalarımız tinerle silinmeyen, güneşte solmayan ve ömürlük bir dayanaklığa sahip olmaktadır. Bu doğrultuda yaptığımız etiket çalışmalarımızla bölgemiz başta olmak üzere, Türkiye geneli makine imalatçılarımıza da etiket çalışmalarımızla da hizmet vermekteyiz.”dedi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Comments are closed.