RSSSAYTECH REKLAM’dan 1.5 milyon TL’lik yatırım…

Per, Nis 14, 2016

Genel

IMG_0810Adana’da yaklaşık bir yıl önce reklamcılık alanında faaliyete başlayan SAYTECH, 1,5 milyon TL’lik makine yatırımlarıyla dikkat çekiyor.

2015 yılı başlarında Adana Arslandamı İş Merkezi’nde 750 metrekarelik kapalı alandan oluşan işletmesiyle faaliyete geçen SAYTECH LTD., reklamcılık sektöründe ilerleyen teknolojiye uygun makine yatırımlarıyla reklamcılık sektöründe önemli aşamalar kaydediyor. 1.5 milyon TL’lik  makine yatırımı yapan firma, Erkan Serhan Ünüvar yönetiminde çalışmalarını yürütüyor. Reklamcılık sektöründe, bölgede ağırlıklı olmak üzere, kurumsal şirketler ve diğer tüm sektörlere Türkiye geneli hitap eden firma. totem, tabela, akaryakıt istasyonları giydirme, araç giydirme, vinil baskı, oneway baskı, iç ve dış mekan kaplama gibi geniş bir yelpazede faaliyet yürütüyor.

1.5 MİLYON TL YATIRIM YAPTI

IMG_0824Adana’da 2015 yılı başlarında sektöre giriş yaptıklarını ifade eden SAY TECH LTD., Yönetim Kurulu Başkanı Erkan Serhan Ünüvar, Kobigündem Dergisi’ne yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Uzun yıllara dayanan bir iş tecrübesine sahip bulunmaktayız. Kozan Baykanlar Arçelik bayii ve Newjoy mobilya satışıyla ticari faaliyetlerimize başladık. Öz kaynaklarımızla yeni bir iş koluna yatırım yapma kararını alarak 2015 yılı başlarında Adana merkezde olmak üzere reklamcılık sektörüne girdik. Atölye, grafik tasarım ve baskı birimlerimizden oluşan işletmemiz 750 metrekarelik kapalı bir alandan oluşmaktadır. 1,5 milyon TL yatırımla baskı makinelerimiz ve CNC tezgahlarımızdan oluşan alt yapısı güçlü makine parkurumuzla faaliyet yürütüyoruz. Yine konusunda deneyimli 30’a yakın personelimizle reklamcılık sektöründe iddiamızı ortaya koymaya çalışıyoruz.”

SİZİ REKLAM EDERİZ

IMG_0833“Sizi reklam ederiz” sloganıyla yola çıktıklarını özelikle vurgulayan Erkan Serhan Ünüvar, açıklamalarına şu şekilde devam etti: “Vinil, folyo, one way baskı ve CNC makinelerimizle faaliyet yürütüyoruz. Işıklı, ışıksız krom kutu harf imalatlarımızla iş dünyası başta olmak üzere tüm sektörlere farklı çözümler sunan tasarımlarımızla en kaliteli hizmeti vermeye çalışıyoruz. Yine reklam sektöründe totem, tabela, akaryakıt istasyonları giydirme, araç giydirme, iç ve dış mekan kaplama, katalog ve diğer tüm reklam işleriyle geniş bir yelpazede çalışmalarımızı yürütülüyoruz. Ayrıca reklam ve grafik tasarım ofisimizle açık hava reklamcılığı, Büyük Şehir Belediyesi dolmuş giydirme ve bilbord reklamlarımızla da müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Tüm bu çalışmalarımızı bünyemize katığımız TSE-HYB belgelerimizle birlikte en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmaya çalışıyoruz.”

REFERANSLARI ÇOK GÜÇLÜ

IMG_0974Akaryakıt istasyonları giydirme konusunda Türkiye geneli faaliyet yürüttüklerini söyleyen Ünüvar şunları söyledi: “Das Petrol başta olmak üzere akaryakıt istasyonları giydirmede Türkiye geneli güçlü referanslarımız bulunmaktadır. Yine Metro market, Mersin Metro market, Kamilgül İnşaat ve Hakan Öztürk inşaat gibi güçlü referanslarımızla birlikte reklamcılık sektöründe emin adımlarla ilerleme kaydetmekteyiz. Yine direk tüketiciye hitap eden müşterilerimizin reklam alımını Adana Büyük Şehir Belediyesine bağlı dolmuş giydirme reklamlarıyla tanıtımını sağlamış oluyoruz.”

YATIRIMLARINI SÜRDÜRECEK

Reklamcılıkta yaklaşık bir yıl gibi kısa bir süre içerisinde önemli aşamalar kaydettiklerini özelikle vurgulayan Ünüvar, açıklamalarını şu şekilde tamamladı: “Sektöre yönelik yatırımlarımızı sürdürmeyi amaçlıyoruz. Hedefimiz 2 bin metrekarelik kapalı alandan oluşan yeni bir tesis yatırımı yapmak. Buna yönelik çalışmalarımızı ivedi bir şekilde sürdürüyoruz. 2016 Yılı içerisinde yapacağımız yeni yatırımlarla birlikte, panel kapı, Amerikan kapı ve lake kapı imalatlarına da başlamış olcağız. Tüm bu hedeflerimizi yaklaşık 6 aylık bir zaman içerisinde devreye almayı planlıyoruz. Yapacağımız her yatırım başta bölgemize ve ülkemize katma değer yaratmanın yanı sıra istihdama olan katkılarımızı da sürdürmeyi amaçlıyoruz.”

 

 

 

Comments are closed.